Fiyat Teklif Listeniz


RANTECH, partnerlerine her ihtiyaç için farklı tedarikçilerle çalışmak yerine tüm ihtiyaçları tek bir teslimatla tedarik eden bir iş modeli sunuyor. RANTECH, ticari araçlar için tüm ürün gruplarındaki yedek parçaları hızlı teslimat, üstün kalite ve uygun fiyatlarla müşterine sunuyor.

17 ürün grubunda kategorize ettiği yedek parçaları Türkiye’de bulunan onaylı tedarikçilerinden tedarik eden RANTECH, kalite kaynaklı problemleri de ortadan kaldırıyor. Tüm ihtiyaçları tek bir teslimatla müşterilerine tedarik eden RANTECH, lojistik ve operasyon maliyetlerini de tek merkezden yönetim ile azaltıyor.

RANTECH, AYZ Yedek Parça Pazarlama Ltd. Şti. şirketinin tescilli markasıdır.

RANTECH'in AyrıcalıklarıÜrün Çeşitliliği:
Her kategoride tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak geniş bir ürün yelpazesini bünyesinde bulundurmaktadır.

Uygun Fiyat Politikası: RANTECH, sektöre özel ürün ve hizmet çeşitliliği ile her ürün grubunda sadece birim fiyatları ile değil, sağladığı katma değerlerle toplam maliyetleri en aza indiren çözümler sunmaktadır. Piyasa fiyatlarını ve sektörel değişimleri sürekli takip eden güçlü satınalma altyapısı ile en iyi fiyatları ve en uygun maliyet yapısını sürekli geliştirerek müşterilerine uzun vadeli maliyet azaltma fırsatları sunar.


Müşteri Memnuniyeti: RANTECH, uzman ekibi ve satış sonrası desteği ile müşteri odaklı çalışma prensibini benimsemiştir.

Kalite: RANTECH, her bir yedek parça için alanında uzman ve kaliteli üretim yapan geniş bir üretici ağına sahiptir.

Hızlı Teslimat: RANTECH, güçlü lojistik altyapısı ile ürünleri hızlı bir şekilde tedarik eder ve tam zamanında teslim eder. 

Sürekli Gelişim: RANTECH, model sayısının güncelleştirilmesi, ürün yelpazesinin genişletilmesi konusunda güçlü bir bilgi işlem altyapısına sahiptir.